top of page

גילוש יקירתנו, תודה רבה על עיצוב מושלם. כל מי שנכנס לבית, אומר לנו שעבודת העיצוב שנעשתה פה פשוט מושלמת. גם חברים שלי וגם של עומר.

אנשים שהכירו את הדירה במצבה הקודם אומרים שלא ניתן לזהות זכר ממה שהיה פה. יצרת לנו ארמון.

היית מודעת למצב הלא פשוט שלנו, ועזרת לנו עד הפרטים הקטנים ביותר. תודה רבה ענקית, תותחית. אין עליך.
אוהבים אותך מאוד."

מיקי גרעיני

"

"אני לא אחד שמעלה סטטוסים או משתף תמונות אבל כשמגיע אז מגיע.

גילה מנחם היתה אחת החוויות היותר טובותבכל התהליך השה שקוראים לו "בניית בית". בטח עבור מי שזו הפעם הראשונה עבורו. הסבלנות, ההדרכה,המחשבה המשותפת,היכולת לשלב את הצורך שלנו עם הויז'ן שלה, פשוט הביא לתוצאה היפהפיה שאתם רואים.

לא מצליח לדמיין איך הדברים היו נראים בלעדיה

תודה רבה לך יקרה."

ניב קריספין כתב בפייסבוק 

"

קשה לבטא במילים את מה שאנחנו מרגישים, ובכל זאת חיפשנו דרך הולמת להגיד תודה.

תודה על ההתגייסות האבסולוטית לפרויקט "הדירה"

תודה על הסבלנות

תודה על ההשקעה

תודה על הזמינות

תודה על היחס החם ואוהב

תודה על המסירות האינסופית

תודה על כל מה שאנחנו רואים עכשיו ואוהבים מאוד

תודה על שהפכת לנו חלום למציאות

אוהבים מאוד,
משפחת קולמר"

מוקירת תודה למעצבת המוכשרת גילה מנחם.

תודה על הדרך בה הלכנו יד ביד עד לקבלת התוצאה המושלמת הזו, תודה על הכוח המניע, שלך שמלווה בהמון ידע, מקצוענות,יצירתיות, חזון, אהבת אדם,נתינה מהלב וחיבור נכון

מאחלת לך שתמיד תיהני מחדוות היצירה ובטוחה שעוד נשמע ונראה פרוייקטים מרגשים וגדולים שלך

באהבה גדולה,רותי"

רותי אטיאס כתבה בפייסבוק:

"
"

לגילה היקרה!

לאחר שהחלטנו שהדירה שלנו זקוקה לשיפוץ מסיבי. אנחנו, שידועים כיסודיים, התחלנו בסבב ראיונות למעצבות ברחבי חיפה. אחת התגאתה בתואר שלה בתחום העיצוב, שנייה במיומנות שלה בהדמיה ממוחשבת של הדירה ועוד ועוד. אבל אצל אף אחת לא הרגשנו בידיים טובות. אבל כאשר נפגשנו אתך, מיד הרגשנו שנוצרה ביננו כימיה, וידענו שאת תהיי המעצבת שלנו.

גילה, נתת לנו שקט וביטחון להתחיל תהליך מורכב ולא פשוט של שיפוץ, תהליך שדחינו עוד ועוד. כיסית אותנו במטרייה של בעלי מקצוע  טובים והגונים. והרבה בזכותך, השיפוץ היה עבורנו חוויה טובה ומהנה, למרות הצרות מהשכנים.

גם היום, כשאנו גרים בבית, אנו מרגישים בכל פינה בבית את החשיבה, התכנון והעיצוב שלך. הבית מעוצב בקווים נקיים ועדינים. וכל אורח שמגיע אלינו הביתה, המילה הראשונה שנאמרת היא "וואו".

גילה, את אישה מדהימה, מקצועית מאוד ובעלת חוש אסטטי מפותח. את ניחנת ביכולות להקשיב ולהתאים את העיצוב לכל אחד מבני המשפחה. את יודעת לתקשר עם לקוחות ועם בעלי המקצוע כאחד,  את נינוחה, חמה, לבבית, ומצד שני ממוקדת, יודעת מה את רוצה.

 היית קשובה לטעמנו, לרצונותינו ולאילוצנו התקציביים ומצאת את שביל הזהב ביניהם.  

אנחנו מעריכים מאוד את העובדה שגם כעת, לאחר סיום השיפוץ, את זמינה אלינו, ועוזרת לנו בבחירות העיצוביות שנותרו בדירה.

גילה, אנו רוצים להגיד לך תודה גדולה, על המהפך שעשית בדירתנו, תודה על הדירה היפה שעיצבת לנו, תודה על כל הפגישות, השיחות, האנרגיות הטובות שקיבלנו ממך והעצות החכמות. את כעת עבורנו חלק מהמשפחה ואנחנו אוהבים ומעריכים אותך מאוד.

נשמח מאוד להמליץ עליך בפני לקוחות עתידיים, כמעצבת נפלאה ואדם מקסים.

 

באהבה,

לימור קובי ירדן שרון ואורי

"
לקוחות כותבים לי :

גילה היקרה,

אין בפינו מספיק מלים להודות לך על ההשקעה בעיצוב ביתנו, ידעת להוציא יש מאין ,הפכת בית שלא שופץ 25 שנה לבית אחר, מעוצב להפליא בעזרת כישרונך האדיר והמשובח. הובלת אותנו בפרויקט השיפוץ צעד אחר צעד מהתכנון ,מבחירת בעלי מקצוע טובים, ליווית אותנו בפגישות עימם ,הסברת להם בצורה מדויקת וברורה מה הדרישה מהם, הגעת לבתי מלאכה ובדקת את עבודתם, היית זמינה בפלאפון , בווצאפ ובמייל ועל כל שאלה, התלבטות והתייעצות הקשבת בסבלנות רבה ,גם בבעיות שהתגלו במהלך השיפוץ הצלחת להרגיע ולמצוא פתרון. לא וויתרת ולא נרגעת עד שהדבר לא השביע את רצונינו. הקדשת תשומת לב רבה על כל פינה ופינה בבית  והקדשת מחשבה על כל פרט ופרט. ליווית אותנו שעות רבות (גם שלא הרגשת טוב) בבחירת החפצים והאביזרים, תמיד חשבת עלינו כשראית דבר מה באחת החנויות מתאים לבתינו, היית שולחת תמונה ומייעצת והיו פעמים שהיית קונה עבורינו. גם כשלא נכחת עימנו בקניות היית זמינה לכל שאלה וגרמת לנו להרגיש בנוח להתייעץ איתך  ברכישת החפצים ולא משנה אם מדובר במקרר או אגרטל קטן  והכל נעשה באהבה, בסבלנות ובמקצועיות. כל מי שנכנס לבתינו מתפעל מהשינוי, מיופיו ועיצובו.

יש מקומות שעוברים בהם ,מביטים לצדדים וממשיכים הלאה, יש אנשים שפוגשים בהם, מחייכים קלות וממשיכים הלאה, אבל יש, לא הרבה כמובן, רק כמה מיוחדים אי שם...מקומות שאתה עובר בהם ונשאר , כי טוב וקשה משם להמשיך הלאה. ויש אנשים שפוגשים בהם, נקשרים ואוהבים...וכשממשיכים משם הלאה, הם ממשיכים אתנו עמוק בלב...  
גילה, את מקצועית ברמות על, אנושית ומיוחדת במינה אשרינו שזכינו בך!

                                                                                                    בהערכה  אוהבים גילה ואשר כהן

"
bottom of page